Mesaj gönder
aboutus

Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd

Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: KH
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: >800000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd. 2005 yılında kurulmuştur ve birAraştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servisi entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir elektronik şirketiŞirketin işi ağırlıklı olarak gece görüş cihazları, dürbün gece görüş cihazları ve kızılötesi gece görüş Enstrümanı, açık hava spor kamerası, sürüş kaydedici, su geçirmez kamera ve kamera Makinesi ve diğer seri ürünleri içerir.Güçlü akıllı dijital araştırma ve geliştirme yetenekleriyle, araştırma enstitüsü A serisi dijital ürünler endüstri lideri haline geldi.Derin müşteri kazanımı Güven ve destek.Ürün şu anda Rusya, Güney Kore, Japonya Tayland ve Tayvan da dahil olmak üzere ondan fazla ülke ve bölgeye iyi satış yaptı.Serin Havacılık Teknolojisinin müşteriler için sürekli olarak daha fazla değer yarattığına, daha yüksek hizmetler ve Maliyet performansı sağladığına ve insanlık için güvenli, uygun, istikrarlı ve zahmetsiz bir ortam oluşturduğuna inanıyoruz. Yaşam kalitesi ve aralıksız çabalar.Hayatın her kesiminden arkadaşlarımızı ziyaret etmek ve bize rehberlik etmek için hoş geldiniz.

Geçmiş

1996-1999

Aracı bilgisayar CPU yongaları, üretim montaj bilgisayar ürünleri, ağ mühendisliğini üstlenir.

 

1999-2003

Ajan HP ve EPSON yazıcı, Tayvan ve ABD DSP çipinin ürünlerini, acentelerini ve satışlarını sağlar. İlgili ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi.

 

2003-2007

Ar-Ge ve üretim: ODM/OEM CCD, CMOS dijital kamera, dijital dürbün,

Kendi markalarını "KUHANGXIN" kur

 

2007-2010

Ar-Ge ve üretim: Avcılık kamerası, spor kamerası, gece görüşü, bluetooth talkback kulaklıklar.

Kendi markalarını "KUHANGXIN" kur

 

2011-gelecekte

Ar-Ge ve üretim: Av kamerası, gece görüşü, Balık tutma bulucu, Moto bluetooth talkback kulaklıkları ve diğer dış mekan ürünleri.

 

 

KEEPTIME Rüyası:
Dünyanın en büyük dış mekan elektronik ürünleri tedarikçisi olarak!

Umarım destekçilerinden biri olursun.

Hizmet

Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd. 2008 yılında kurulmuştur. Ar-Ge, üretim, satış ve hizmet veren bir yüksek teknoloji ürünü elektronik şirketidir.İşi esas olarak gece görüş aletleri, gözler ve gece görüş aletleri ve kızılötesi gece görüş aletleri içerir.Doğa sporları kameraları, sürüş kayıt cihazları, su geçirmez kameralar ve kamera ürünleri.Güçlü akıllı dijital araştırma ve geliştirme yetenekleriyle, geliştirilen bir dizi dijital ürün endüstrinin liderleri haline geldi.Müşterilerin güveni ve desteği boyunca.Mevcut ürünler Rusya, Güney Kore, Japonya, Tayland ve Tayvan gibi bir düzineden fazla ülke ve bölgeye iyi satıldı.Cool Airlines aracılığıyla müşteriler için sürekli olarak daha fazla değer yarattığımıza, daha yüksek hizmetler ve maliyet etkinliği sağladığımıza ve insanlar için güvenli, rahat, istikrarlı ve kolay giden yüksek kaliteli bir yaşam oluşturduğumuza inanıyoruz.Hayatın her kesiminden arkadaşlar ziyarete, rehberlik etmeye ve iş görüşmelerine açıktır.
Şirketimiz, öz disiplin ve sosyal bağlılık, müşteriyi ön planda tutan ve insan odaklı yönetim, teknoloji geliştirmeyi ve topluma hizmet etmeyi sorumluluğumuz olarak görmektedir.Güçlü akıllı dijital araştırma ve geliştirme yetenekleriyle, geliştirilen bir dizi dijital ürün endüstrinin liderleri haline geldi. Kuhangxin'i seçin, Kuhangxin'e güvenin, ilerleme kaydedeceğiz ve birlikte daha iyi bir gelecek kazanacağız!

Ekibimiz

Shenzhen Kuhangxin Technology Co., Ltd., av kameraları, vahşi yaşam takip kameraları, termal görüntü ve ilgili aksesuarların Ar-Ge, Üretim, Satış, Satış Sonrası hizmetlerine odaklanan en deneyimli ve yenilikçi fabrikalardan biridir. Çok katı kalite kontrol sürecimiz var gelen malzeme, montaj, son kontrol, paketleme, kutu dışı kontrol ve nakliyeden oluşmaktadır.Ar-Ge merkezimizin, avlanma alanında lider bir yer almak için her yıl ürünlerimizle birleşen yeni teknoloji, yeni süreç ve yeni tasarım gibi sürekli uyum ve yenilik sağlamak için 40'tan fazla mühendise sahip olduğunu vurgulamak istiyoruz.Montaj hatlarında 200'den fazla deneyimli çalışan, aylık minimum 50.000 kamera kapasitesini karşılayabilir.24 saat satış sonrası servis, %100 yaşlanma testi ve diğer güvenilir testler, ürünün yalnızca moda işlevine değil, aynı zamanda en iyi kaliteye sahip olmasını sağlar.ISO,CE,FCC,RoSH,IP67 ve diğer sertifikalar, tüm dünyadaki farklı müşteri taleplerini karşılamak için ellerinde.

İletişim bilgileri